Published On: 16 Maj, 2016

Malisheva çohet në këmbë për lirimin e Limajt nga akuza. Ja se si festojnë (VIDEO)

Malisheva e ka festuar në një mënyrë të veçantë vendimin e Gjykatës së Apelit, ku Fatmir Limaj e të tjerët u shpallën të pafajshëm në lidhje me rastin “Kleçka”, raporton portali Malisheva Magazine.

Malishevasit në qendër të Malishevës, kanë ndezur fishekzjarre në nder të Komandant “Çelikut” dhe për bashkëluftëtarët e tij.

Përveç fishekzjarrëve në qendër të qytetit, Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, ka organizuar një festë duke shtruar darkë për malishevasit e shumtë dhe deputetë e anëtarë të Nismës për Kosovën. /Malisheva Magazine

 

Video Player

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Enver Hoxha thotë:

    Vetem ata kriminela ulen ne sofren e Limes.Edhe dy muaj,jetoni,beni sefa.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...