Published On: 13 Gusht, 2016

Majlindës i rezervohet parakalim me autobus të hapur, ja agjenda e plotë (Foto)

Majlinda Kelmendi të dielen do të arrijë në Kosovë, pas medaljes së artë të fituar në Lojërat Olimpike

Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi do të kthehet nesër (e diel) në Kosovë pas suksesit në Lojërat Olimpike, ku fitoi medaljen e Artë në kategorinë deri në 52 kg.

Ajo në aeroport do të pritet nga udhëheqësit më të mëdhenj shtetërorë dhe komunal, ndërsa i është rezervuar edhe autobus i hapur për të kaluar në shesh.

Më poshtë keni agjendën e plotë të Majlindës. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...