Published On: 24 Qershor, 2016

Majlinda përgatitet për testin e fundit para ‘Rio 2016’

  • Kampionia e Botës në Xhudo, Majlinda Kelmendi është stërvitur për herë të fundit për Grand Prix që do të mbahet nesër në Budapest

Majlinda Kelmendi dhe Distria Krasniqi do të marrin pjesë në Budapest në kategorinë 52 kilogramë. Ky Grand Prix do të jetë testi i fundit i Kelmendit para Lojërave Olimpike Rio 2016.

Nora Gjakova do të pauzojë pasi ka pasur një sezon më të ngarkuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...