Published On: 20 Gusht, 2016

Majlinda Kelmendi krenare me Rugoven!

Trajneri i Majlinda Kelmendit, e cila Kosovës ia solli Medaljen e parë Olimpike, Driton Kuka, bashkë me ekipin e vet të xhudos, sot kanë bërë homazhe te varri i ish – presidentit të Kosovës Ibrahim Rugova dhe ka vizituar familjen e tij.

Me këtë rast Majlindës i është dorëzuar një dekoratë nga familja Rugova, transmeton Koha.net.

Për këtë Kuka ka njoftuar në profilin e vet të Facebookut:

“Majlinda dhe ekipi ynë sot kemi ba Homazhe para varrit të Presidentit Historik të ndjerit Ibrahim Rugova duke vazhduar mandej me vizitë në familjen Rugova ku kemi has në mikpritje të ngrohtë

Majlinda u nderua edhe me Dekoratë nga Familja Rugova”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...