Published On: 2 Shtator, 2016

Majku xhiro në qytet me një mesazh për kundërshtarët? (Foto/Video)

Kastriot Rexha, i njohur me emrin artistik Majk, ka njoftuar se së shpejti do të vijë me këngë të re.

Këngëtari është i angazhuar mjaft shumë në koncerte dhe mbrëmje rinore, ndërsa kohën e lirë duket se e pëlqen ta kalon duke bërë xhiro në qytet.

capture-20160902-143533

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...