Published On: 4 Shkurt, 2016

Majki e kap kokën në dorë (Foto)

Sot gjatë gjithë ditës këngëtari i hitit “Dashni”, Majk, është parë nëpër rrugët e Prishtinës duke shëtitur me veturen e tij, shkruan “Kosovarja”.

Majku tashmë ka bërë emër dhe njihet nga populli.

Majki, me te dalë rrugëve, mesa duket ka parë edhe gjëra që e kanë bërë ta kap kokën me dorë. Epo, ky është realiteti kosovar, shkruan “Kosovarja”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...