Published On: 23 Mars, 2016

Madhështore: Marshi i ushtrisë së Kosovës, ja çka brohorasin! Shpërndaje nëse je shqiptar krenar! (Video)

Madhështore: Ushtria e Republikës së Kosovës marshojnë dhe ja çka brohorasin

Shpërndaje nëse je krenar me Ushtrinë e Kosovës

 

 

Madhështore: Ushtria e Republikës së Kosovës marshojnë dhe ja çka brohorasinShpërndaje nëse je krenar me Ushtrinë e Kosovës

Posted by Mbahu Kumanovë on Saturday, March 19, 2016

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. sali rexha thotë:

    Jam Krenarë me Ushtrinë tonë, por deshira jone është të jete më e fortë më e pregaditur,që të jetë e gatshme ti mbron gjitha tojet ku ka Shqiptarë.

    Me Nderime

    Përgjigjiuni
    Pelqej(4) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...