Published On: 9 Janar, 2016

Lyrical Son bëhet baba (Foto)

Reperi kosovar, Festim Arifi, i njohur si Lyrical Son është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij Gresa janë bërë prindër të një vajze, të cilën kanë vendosur ta quajnë Eva.

“Falemnderit Zotit per dhuraten me te mire ne jete..!!! Miresvjen ne kete bote qika jone me e mira..!!! EVA, TE DUAM SHUME’, ka shkruar ai në Instagram, derisa ka publikuar fotografi të Evës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...