Published On: 15 Gusht, 2016

Lutu o popull për mirëqenien e mentorëve të turpit e tmerrit sulltan Erdoganit dhe vëllezërit e tij, Putinin e Vuçiqin

 

Lirim Gashi

Ç”kemi o vëllezër shqiptar, çka ka ndodhur? A mos ndoshta qeveria jonë e dashur nga puna e madhe që po e bënë për këtë popull është molisur dhe është lodhur? Ndihmoni o vëllezër shqiptar kësaj qeverie nëse mirëqenien e ,,heronjve të luftës dhe lirisë” e keni në zemër ngase për t”i kënaqur ,,trimat” me lekët dhe pronën tuaj, Zoti ka bërë emër. Lutu o popull për mirëqenien e mentorëve të turpit e tmerrit sulltan Erdoganit dhe vëllezërit e tij, Putinin e Vuçiqin që po ta ngulin në prapanicë për çdo ditë shtapiqin sepse je mësuar kush të zgjohët nga gjumi i pari me ta ngul prandaj po të vjen lezet, po të dukët lulë. Tani më që po ta ngulin në mënyrë të orkestruar me Hashimin, Isen dhe Isisin e që po ta lëshojnë mjekrren e po ta dhijnë plisin me siguri ta kanë rritur edhe oreksin për orgazem sepse t”a kanë ndryshuar kodin gjenetik në plazëm. Ka mbetur vetëm që ta themelojnë zyrtarisht një orkestër dhe për ty do të ketë vetëm dje dhe asnjëherë nesër. E kur ta zgjedhin në mënyrë solemne një dirigjent ti do të jesh i pastruar kimikisht nga liria, trojet dhe dinjiteti pa shpenzuar detergjent.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. mali thotë:

    Miku im i nderuem, ke harru kryesoret qe i prine s’keqes, titistin enverin e enveristin komunistin, i ke kudo ne krye te pushteteve Shqiptare kopilat e kuq, Prej Tirane Prishtine e Shkup, asht mbushe Shqiptaria trathetare mangupe, kriminela e hajna te fares sllavo komuniste.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...