Published On: 25 Janar, 2016

Lumturoni kaviljen tuaj

Nëse do të ishte ende verë do të ju propozonim që të vëndosnit një zinxhir të hollë që tërheq të gjitha vështrimet.

Por meqë jemi ne vjeshtë, atëherë po ndërrojme taktikë.

Sepse mbi getat e errëta zinxhiri nuk do ishte zgjidhja me e mirë.

Por kemi një propozim tjeter: këpucët e sezonit të ri, gjatësia e të cilave arrin deri te kavilja dhe I bën të duken më të bukura se kurrë.

kepuca

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...