Published On: 25 Shkurt, 2016

Lumja apo Xhyljeta do të bëhet “Zonja e parë” e Kosovës? (Foto)

Tashmë gjithçka dihet, Hashim Thaçi dhe Rafet Rama janë dy kandidatët zyrtar për president të Kosovës.

Me zgjedhjen e njërit prej tyre në pozitën e të parit të shtetit, Kosova pas pesë vitesh do të bëhet edhe me “Zonjën e parë”, shkruan Magazina.al

Epitetin e “Zonjës së parë”, pritet ta gëzojnë njëra nga gratë e kaditatëve, Lumnije Thaçi bashkëshortja e Hashim Thaçit ose Xhyljeta Izmaku- Rama, bashkëshortja e Rafet Ramës.

Edhe pse duhet të presim deri të premten për ta kuptuar këtë, një gjë dihet me siguri, se “Zonja e parë” do të jetë bionde dhe se të dy çiftet kanë vetëm nga një djalë dhe janë nga Skenderaj./Magazina.al/

lumnije-tha-ccedil-i-ja-si-lindi-dashuria-e-hashimit-p-euml-r-mua-video_hd

10891494_10153105942019642_3455437096045561783_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...