Published On: 31 Maj, 2017

Lumir Abdixhiku injoron profesorin e ekonomisë gjatë debatit

  • Kandidati për deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës Lumir Abdixhiku gjatë një debati ku po diskutohet për programin rreth ekonomisë të këtij subjekti që është në koalicion me AKR-në e Alternativën ka treguar një dozë injorimi ndaj profesorit të ekonomisë Musa Limani.

Teksa ky i fundit i hedh poshtë të gjitha ato që i thotë Abdixhiku rreth ekonomisë dhe zhvillimit të saj përgjatë mandatit, ai injoron profesorin duke iu drejtuar Hykmete Bajramit, po ashtu pjesëmarrëse në debat.

Përplasja mes tyre sa i përket plan programit dhe pikëpamjen  e tyre rreth kësaj çështje kanë vazhduar në debatin në televizionin e Dukagjinit.

Nga minuta e 24 mund ta shikoni këtë moment:

 
Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...