Published On: 13 Prill, 2016

Lumir Abdigjiku, milioneri i pallatave hollividiane, po shet mend apo…?

 

Ka një kohe që flitet për një Parti të re që do të themelohet nga pjesëtarët e shoqëris civile, shpesh po lakohet emri i Lumir Abdixhikut, që Lumiri do të udheheq këtë Parti nëse themelohet. Mua çka më ka bërë përshtypje është që Lumiri, po flet se në atë parti do të inkuadrohen vetëm personalitete me duar të pastra.
Mirë në këtë pikë pajtohem me Lumirin, 100% edhe njekohësisht shtroj pyetje publike për Lumirin, paraprakisht ta sqaroj opinionin për lidhjet e tij më Kompaninë Devolli, edhe sa paguhet nga Kompania Devolli, për konsulenca, dhe si e shpjegon prejardhjen e Pasurisë milionëshe? Vlen të theksohet sidomos dy Shtëpi që i posedon Lumiri, kan një vlerë mbi një milion euro edhe Shtëpitë e llojit të tyre shihen vetëm nëpër filma Hollivudian. B. G.

 

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/video-per-kosoven-qe-po-cmend-serbet-ne-internet-dy-video-foto/

http://www.shqiptari.eu/te-arrestohet-myftiu-naim-ternava/

http://www.shqiptari.eu/luftetari-e-veterani-patriot-i-rreme-kishte-kerkuar-10-000-euro-per-nje-melodi-dhe-te-kendoj/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...