Published On: 16 Prill, 2016

Luis Enrique tregon arsyet e krizës te Barcelona

Barcelona po kalon momnte të vështira,. Skuadra u eleminua nga Champions League, ndersa në La Liga ka pësuar humbje të njëpasnjëshme në dy javet e fundit.

Trajneri Luis Enrique ka pranuar se Barcelona nuk është në formën më të mirë.
“Shumë gjëra kanë shkuar vetëm keq, por e ndjej se i takon të kaluarës”, deklaroi Enrique gjatë konferencës për shtyp.

“Por, nuk është koha për të nxjerr konkludime, na presin edhe gjashtë xhiro në La Ligë dhe një finale në Copa del Rey”, theksoi ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...