Published On: 3 Mars, 2016

Luis Enrique: Nuk ka mbaruar lufta për titull në La Liga

  • Trajneri i Barcelonës, Luis Enrqiue mendon se gara për titull të kampionit në La Ligë ende është e hapur.

    Edhe pse skuadra e tij ka diferencë të madh të pikëve në raport me rivalin e përjetshëm, Real Madridin, megjithatë, tekniku spanjoll kërkon nga skuadra e tij përqendrim maksimal në çdo ndeshje.

“Ne që disa vjet luajmë në të njëjtën mënyrë dhe La Liga ende nuk është mbyllur, absolutisht ka ende edhe shumë ndeshje”, ka thënë Enrique.

Barcelona sfidën e radhës e luan sonte kundër Rayo Vallencano. Enrique beson se ekipi i tij edhe në duel me Vallecanon.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...