Published On: 27 Shkurt, 2016

Luftëtari i Koshares: Isë, Heroi im e mbajti fjalën, ti tradhtove, i poshtërove të vrarët, ua kërcënove familjarët!

 

antonquni

“Isë a je ti a po më doket?- A të kujtohet në fushata në qytete e oda, kur ti në emër të Komandantit tim, në emër të Heroit tim, more vota, ju premtove se nuk do të bëjmë koalicion me Presidentin tuaj. Komandanti im, Heroi im e mbajti fjalën, ti nuk e mbajte, i tradhtove, i poshtërove familjarët e te vrarëve, i kërcënove, i shantazhove me borde e pozita. Fjalët e tua janë të lehta i merr era shpejt, kurse fjalët e Komandantit tim, Heroit tim të gjallë janë të rënda nuk lëvizin me dekada. Faleminderit Komandanti im, Heroi im i gjallë gjithmonë do të jemi pran besës dhe traditës se fjala është fjalë, me respekt”./ Shqiptari.eu

Nazim Mehmeti, luftëtar i Koshares

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. nexhi thotë:

    edhe me pare per keto personalitete te devoteshme kam shkruar dhe kam dhen mendimin tim se burrat dhe atedhetaret sprovohen ne qaste te veshtira.Ata shumefishojne heroizmin me punet e tyre sa her e lyp nevoja per Atedhe e Komb.Edhe njehere po them ju lumte o burra qe sakrifikoni per ta mbajtur mbi supe Atedheun dhe nuk bjeni ne lajthitje te shitesve dhe coptueseve te Atedheut.Rrespekt per juve i nderuari Anton Cuni.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...