Published On: 13 Shtator, 2016

Luftë në Prishtinë, Babastars plagos Noizyn në kokë (Video+Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hotelin Swiss Diamond në qendër të Prishtinës, raporton Gazeta Express.

Sipas saj, miq të reperit nga Tirana, Noizy, janë përleshur me anëtarët e Babastar.

Janë përdorur edhe armët e zjarrit dhe nga të shtënat  një preson është plagosur.

Sherri ka ndodhur për shkak se ata kanë filluar të tallin Skivin e Babastars, sapo ai është futur në hollin e hotelit.

Burime kanë thënë se i plagosur në kokë është Noizy i cili është dërguar për në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës.

Noizy thuhet të ketë marrë plagë në kokë, ndërsa anëtarët e tjetër të grupit OTR tashmë janë parë para hotelit në fjalë, shkruan Indeksonline.

Ndërsa Koha.net thotë se policia ka ndërhyrë dhe këtë rast ka arrestuar tre persona. Në vendin e ngjarjes ka ardhur edhe urgjenca cila të plagosurin e ka dërguar në QKUK.

Mirëpo vetëm para pak minutash Noizy ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet teksa flet me kamera me dy miqtë e tij, një prej të cilëve është Blerim Destani. Ky postim të lë të kuptosh se ai është mirë, megjithatë nuk dihet si është e vërteta e kësaj përleshjeje në Prishtinë.

Vijon…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...