Published On: 23 Mars, 2016

“Luftë” mes dy grupeve në Çair të Shkupit, plagoset një person

  • Në një përleshje me armë zjarri ndërmjet dy grupeve, dje rreth orës 13.30 në Çair të Shkupit, është plagosur personi me iniciale I.S. nga Shkupi, ka njoftuar policia e Shkupit.

Sipas informacioneve të policsë, incidenti ka ndodhur në rrugën “Dizhonska”. I plagosuri ka daklaruar se kinse është qëlluar nga një plumb qorr, por në vendin e ngjarjes, policia ka gjetur edhe disa gëzhoja dhe dy plumba të pashkrepur, transmeton gazeta “Lajm”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...