Published On: 10 Shkurt, 2016

Lufta e këngëtareve tona (Foto)

Janë të famshme, të përfolura e të kërkuara.

Nuk kanë bërë famë vetëm falë talentit e zërit që posedojnë, por edhe për shkak të pamjes që posedojnë, shkruan “Kosovarja”.

Disa nga këngëtarët tona, e kanë përdor masivisht pamjen e jashtme që të ngacmojnë vëmendjen e gjinisë së fortë dhe kjo gjë shpesh ka rezultuar si formulë suksesi.

Në “Kosovare” po ju prezantojmë disa nga këngëtaret e njohura që provokojnë rëndë me trupin dhe posaçërisht gjoksin e tyre, që “luftojnë” se cila po ekspozohen më shumë./Kosovarja/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...