Published On: 14 Maj, 2016

Luani vret buallicën shtatzënë, i nxjerr fetusin dhe ia ha (Video)

KUJDES: PAMJE TE RENDA

Kjo video shokuese tregon se si një luan i nxjerr fetusin nga barku një buallice dhe më pas ia ha.

Tre luanë e vranë buallicën dhe më pas njëri prej tyre i nxori fetusin nga mitra.

Video është bërë në Afrikën e Jugut nga një çift që mbeti i shokuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...