Published On: 24 Qershor, 2016

Luana Vjollca dëshiron të bëhet nënë? (Foto)

Bukuroshja Luana Vjollca duket se është e apasionuar pas qëndrimit me fëmijët.

Në imazhe që ajo ka publikuar në rrjetet sociale, ajo është shfaqur mjaft e dashur me një fëmijë me të cilin ka kaluar shumë kohë dhe e ka mbajtur në krah.

Kjo afërsi e Luanës me fëmiun në fjalë nuk është e rastësishme, pasi që natyrisht se ajo po shfaqë instinktet e nënës.

Por, bukuroshja që është ‘single’ a ka menduar që së shpejti të bëhet nënë? Mbetet të shihet… /Telegrafi/

luana 1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...