Published On: 4 Gusht, 2017

Luana tregon thithkat dhe i pyet të gjithë: Jeni të interesuar? (Foto)

Pas koncerteve dhe punës me setet e reja fotografike, Luana Vjollca më në fund ka marrë dy ditë pushime. Foto me bikini këngëtarja nuk parapëlqen të postojë, por foto ku nxjerr në pah asetet ka me shumicë.

Sot Luana ka postuar një foto ku shfaqet duke ngrënë dhe duke u nxitur neps fansave. “Jeni të interesuar?”, pyet ajo ndërsa shihet se këngëtarja nuk ka veshur reçipeta pasi bluza i tregon thithkat.

Megjithatë pyetjes së Luanës nuk iu përgjigjën vetëm ndjekësit, por edhe Marina e cila menjëherë komentoi: “Unë”.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...