Published On: 6 Janar, 2016

Luana tregon sekretin se si i fryen buzët (Foto)

Prezantuesja dhe këngëtarja seksi Luana Vjollca, ka zbuluar sekretin e buzëve të saj.Luana Vjollca është kritikuar shumë për fryerje të buzëve, pasi buzët e saj duken shumë të trasha.

Por, ajo e ka dëshmuar prap se nuk ka bërë ndërhyrje në buzë, duke postuar disa video në Snapchat, duke i ‘fryrë’ ato nga fillimi deri në fund, përmes lapsit të buzëve,  transmeton lajmi.net.
Luana thjesht i lyen ato më shumë se ç’duhet, rrjedhimisht, ajo i kufizon buzët jashtë kornizave natyrale që ka.
Më poshtë mund të shihni disa foto nga videot që Luana ka postuar duke zmadhuar buzët.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...