Published On: 28 Dhjetor, 2015

Luana i bën bashkë Getin dhe Marinën

Çifti më i famshëm në estradë Geti dhe Marina janë shfaqur përsëri bashkë
Ka kohë që Geti dhe Marina kanë filluar një lidhje sentimentale.

Në fillim ata fshiheshin nga mediat derisa u kapën ‘mat’. Kjo historia e ‘fshehjes’ vazhdoi për disa kohë derisa ata vendosën të dalin publikisht në media.

Hera e parë që ata u shfaqën së bashku ishte në emisionin ‘Procesi sportiv’ i cili udhëhiqet nga Marina, para disa javësh, ku Geti ishte i ftuar ndërsa Marina në rolin e prezantueses.

Sot ata janë shfaqur përsëri bashkë në emisionin tjetër në Top Channel në rubrikën ‘Pa limit’ i cili drejtohet nga motra e Marinës, Luana e cila i ka bërë bashkë publikisht në emisionin e saj, si të ftuar special.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...