Published On: 13 Janar, 2016

Luan Rama për përgjimet e Metës: Triller prostitutash

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Luan Rama, e ka konsideruar si “triller prostitutash” historinë e mesazheve të përgjuara mes Kastriota Ismailajt dhe Ilir Metës, histori që daton që prej vitit 2008, por është bëre publike së fundmi në media.

“Nuk kam asgjë të veçantë për të komentuar pervecse e konsideroj të tërën triller prostitutash të keqperodrura deri në neveri. Më e  keqja është rendja pas këtyre  prostitutash që e bën edhe më të neveritshme. Vëmendja duhet drejtuar tek reforma në drejtësi, reforma të tjera të rëndësishme dhe çështja e shërbimit ndaj qytetarëve, situata ekonomike dhe ajo e krijuar prej përmbytjeve. Pas ketij trilli nuk është askush tjetër veç atyre që nuk dinë të bëjnë asgjë tjetër veç se të protituojnë”, tha Luan Rama për Abc News./LAPSI.AL/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...