Published On: 23 Gusht, 2016

Luan Rama: Ja sa zgjat koalicioni PS-LSI

Në Dibër është çelur sot fushata e Aleancës për Shqipërinë Europiane ku u prezantua kandidati Muharrem Rama për zgjedhjet në Bashkinë e Dibrës.

Gjatë fjalës së tij, deputeti i LSI Luan Rama u shpreh se koalicioni Aleanca për Shqipërinë Europiane do të ekzistojë deri në integrimin e Shqipërinë në Bashkimin Europian.

Gjithashtu, Luan Rama iu drejtua Kryeministrit Edi Rama për premtimin që ka dhënë për Dibrën, për ndërtimin e Rrugës së Arbrit.

Deputeti i LSI i ka kërkuar Kryeministrit që ta mbajë këtë premtim dhe dibranët do të dinë t’ia shpërblejnë kësaj aleance.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. kopani thotë:

    Ky bashkepunim ky perfaqesim eshte izashi me i mire qe i duhet ketij vendi dhe shqiptareve , ky veprim kolegjial e prononcim eshte shume i duhur dhe percjell optimizem , grusht bashkuar tek shqiptaret , jo mesazh percarje Jug – Veri ,Provokime konfliktesh e vrasjesh sikurese ben shembelltyra me e uryer e ketij vendi Krimineli Sahli ,i cili per asnje cast nuk po ndalet per te treguar urejtjen pathollogjike e cila e ka origjinen besoj edhe Genin e tij te origjines me prane kafsherise tipare te nje Satrapi te nje Tribui Primitiv .Fare e keqe Kanceroze

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...