Published On: 14 Gusht, 2016

Luan Krasniqi skandaloz, mbështet boksierin turk, jo Nuri Seferin që mbron ngjyrat Kuq e Zi (FOTO)

Me daten 17 Shtator Nuri Seferi ka nje ndeshje decizive kunder nje kundershtari turk, por ajo qe ka habitur ka qene fakti se Luan Krasniqi ka mbeshtetur turkun ne postimin e tij dhe jo 4 here Kampionin e Europes ne peshat e renda Nuri Seferi i cili perfaqson dhe bokson per Flamurin Kuq e Zi.

Kaq eshte dashur qe njerezit te shperthejne ne ofendime kunder Krasniqit duke i kujtuar atij qe nuk pa me sukses qe nga hedhja e flamurit Kuq e Zi ne toke. Nuri Seferi ka refuzuar federaten e Zvicres dhe bokson per Flamurin tone duke u shpallur dhe 4 here Kampion Europe. /shqiperiaime.al/
Screenshot_4

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...