Published On: 14 Qershor, 2016

‘Luajmë për fitore kundë Francës’

Ansi Agolli ka thënë se do të luajnë për fitore kundër Francës

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli ka thënë se ata do ët luajnë për fitore në ndeshjen e dytë kundër Francës.

Ai e pranoi se do të jetë e vështirë, por tha se ata luajnë vetëm për fitore.

“Çdo skuadër kur hyn në fushë, hyn për të fituar. Besoj se shanset janë, por Franca është një skuadër e fortë, vendëse dhe pretendente për titull. Nëse nuk do të vinim për fitore, atëherë do të qëndronim në shtëpi, të shikonim ndeshjen nga televizioni”, tha Agolli gjatë konferencës për media.

Ai po ashtu foli edhe për mungesën e Lorik Canës, ku tha se do të dëshironte të ishte i gatshëm për këtë ndeshje.

“Do të doja që të luante Loriku, por ne kemi ardhur 23 futbollist në Francë dhe trajneri do të bëjë zgjedhjen e duhur”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...