Published On: 15 Tetor, 2016

LSDM largon rojen e Zaevit, hetohet nga MPB e Maqedonisë

MPB e Maqedonisë ka filluar hetimin për të punësuarin në LSDM me iniciale A.T i cili dyshohet për pjesmarrjen në një incident që ndodhi tek kafeneja ”Platinum” në Strumicë në orët e mëngjesit, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Nga LSDM thonë se edhe pse i punësuar si roje i kryterit të partisë, A.T ka qenë në këtë kafene privatisht dhe jo me detyrë, ata do ta pushojnë përkohësisht nga puna dhe do të presin hetimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme./Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...