Published On: 20 Janar, 2016

Lot qiriu

Lot qiriu

 

Një komb qan,
sot është në zi 
shpirt i tij zotëra të lashtësisë
hije varri në Velani 
Profet, i gjallë je,
shpirt dhe mendje 
lot qiriu i Dardanisë!!!

 

Mustafë Shabani 21.01.16 Emmendingen

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...