Published On: 17 Shkurt, 2016

Lorik Cana: Urime toka ime

  • Kosova sot feston tetë vjetorin e Pavarësisë së shtetësisë.

Dhe me këtë rast, Lorik Cana, i cili luan për Kombëtaren shqiptare si qendër mbrojtës, ka shfrytëzuar llogarinë e tij Instagram për të postuar një fotografi të dy flamujve Kosovë e Shqipëri.

“Urime tetë vjetorin e Pavarësisë Toka ime”, ka shkruar Cana në Instagram.

Përveç tij, deri më tani kanë uruar edhe shumë këngëtarë dhe artistë.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...