Published On: 28 Mars, 2016

Lorik Cana-Luanës: Për ty jam gati të zhvishem

  • Kapiteni kuqezi, Lorik Cana ka qenë i ftuar në rubrikën “Të çmendur pas…”, që transmetohet çdo të diel në emisionin “E Diell”, në “Top-Channel” dhe që drejtohet nga moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca

Gjatë intervistës, kapiteni i Shqipërisë, ka lënë për një moment anash Kombëtaren dhe është ngacmuar për jetën private. N

Në një moment, Cana foli edhe për fotot nudo, të cilat i kishte bërë për një revistë franceze në kohën kur ai te Marseja.

Moderatorja e ka pyetur në një moment: “Çfarë do bëje për mua”? Dhe kapiteni përgjigjet pa hezitim: “Për ty jam gati të zhvishem”. Megjithatë Luana nuk është shtangur nga përgjigjja e tij dhe ka shtuar aty për aty: ‘Jo, nuk ka nevojë, të kam parë të zhveshur…”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...