Published On: 21 Nëntor, 2016

Loret Sadiku kthehet në përfaqësuesen e Kosovës

Një lajm i mirë për Loret Sadikun dhe Përfaqësuesen e Kosovës.
Mbrojtësi 25 vjeçar ka lënë pas lëndimin dhe është rikthyer në fushë dje, në barazimin 2:2 të skuadrës së tij Kasimpasa ndaj Karabuksor.

Sadiku u inkuadrua në lojë në pjesën e dytë.
Sadiku pritet të udhëheqë mbrojtjen e Kosovës në ndeshjet kualifikuese të marsit.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...