Published On: 17 Maj, 2016

Lopa sulmon burrat që po vendosnin për ‘vrasjen e nderit’ të një vajze (Video)

Një lopë ka treguar më shumë humanitet se dy burra, anëtarë të një familjeje të cilët po tentonin të zgjidhnin ‘një çështje nderi’ të një anëtareje të re të familjes.

Burrat thuhet se kishin goditur vajzën e re sepse ajo ishte arratisur pa lejen e tyre me një burrë.

Videoja e tmerrshme tregon momentin kur lopa sulmon babanë dhe axhën e vajzës.

‘Vrasjet e nderit’ janë shumë të përhapura në Indi ku mijëra vajza vriten çdo vit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...