Published On: 11 Janar, 2016

Lloyd futbollistja më e mirë e vitit

Carli Lloyd është shpallur futbollistja më e mirë e vitit.

Futbollistja amerikane, Carli Lloyd është shpallur futbollistja më e mirë e vitit 2015 nga FIFA.

Amerikania në këtë konkurrencë ka mposhtur futbollisten japoneze, Aya Miyama dhe atë gjermane, Celia Sasic.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...