Published On: 11 Janar, 2016

Livestream ceremonia e Topit të Artë (Video)

  • Tashmë ka filluar ceremonia e ndarjes së çmimit të Topit të Artë.

Cristiano Ronaldo, Leo Messi dhe Neymar janë në garë këtë edicion për të mirin e vitit që lam pas, pas një sezoni të jashtëzakonshëm.

Po ashtu gjatë kësaj ceremonie do të ndahen edhe disa çmime të tjera, ndërsa atë drejtëpërdrejtë mund ta shikoni në linkun më poshtë. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...