Published On: 9 Tetor, 2016

Liverpooli përgatit ofertë për ta penguar largimin e Coutinhos

Liverpooli planifikon t’i ofrojë kontratë të re dhe të përmirësuar Philippe Coutinhos.

Loja e 27-vjeçarit po pëlqehet nga menaxheri Jurgen Klopp dhe strategu gjerman e dëshiron në skuadër.

Mirëpo, Barcelona ka shprehur interesim për shërbimet e mesfushorit brazilian.

Sipas Daily Mirror, kjo ka bërë që Redsat t’ia zgjatin kontratën për të penguar largimin eventual të lojtarit nga Anfield.

Kujtojmë se Coutinho u transferua te Liverpooli në vitin 2013 nga Interi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...