Published On: 20 Janar, 2016

Liverpooli pas Moratas

Liverpooli raportohet se ka shprehur interesim për të transferuar sulmuesin e Juventusit, Alvaro Moratan.

Spanjolli nuk ka kaluar në formë të mirë sivjet, që nga ardhja e Paulo Dybalas dhe, sipas “Liverpool Echo”, trajneri Jurgen Klopp ka shprehur interesim për të shtuar opsionet e tij në fazën ofensive.

Liverpooli është në kërkim të një sulmuesi për shkak të dëmtimeve të shpeshta të Daniel Sturridget.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...