Published On: 21 Prill, 2017

Liverpooli insiston për Lacazetten

  • Liverpooli është duke insistuar për Alexandre Lacazetten

Sipas asaj që raporton “RMC Sport”, Jurgen Klopp, është duke bërë të pamundurën që ta sjellë në “Anfield” gjatë verës sulmuesin e Lyon, Alexandre Lacazette, transmeton Gazeta Express.

Për francezin interesim kanë shprehur edhe Borussia Dortmundi dhe Atletico Madridi, andaj “Të Kuqtë”, duhet të luftojnë për t’i siguruar shërbimet e 25 vjeçarit, që ka shënuar 31 gola në 40 paraqitje këtë sezon.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...