Published On: 5 Gusht, 2017

Liverpooli fiton miqësoren ndaj Athletic Bilbaos (Video)

  • Liverpooli e ka mposhtur 3:1 Athletic Bilbaon.

Liverpooli ka vazhduar me rezultatet pozitive në ndeshjet parasezonale. Kësaj radhe “Të Kuqtë” e kanë mposhtur 3:1 Athletic Bilbaon.

Roberto Firmino (21’), talenti i akademisë, Benjamin Woodburn (59’) dhe i riu i ardhur nga Chelsea, Dominic Solanke (80’) shënuan për Liverpoolin, derisa për Bilbaon shënoi Inaki Williams. /Gazeta Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...