Published On: 24 Gusht, 2016

Liverpool dhe Chelsea kualifikohen

Liverpool dhe Chelsea janë kualifikuar në fazën tjetër të EFL Cup

Liverpool ka deklasuar Burtonin me rezultat të thellë 5:0, për të kaluar në fazën tjetër të EFL Cup.

Golat për Liverpoolin në këtë ndeshje i shënuan Origi, Firmino, Sturridge dhe Naylor (autogol.

Në fazën tjetër është kualifikuar edhe Chelsea, që mposhti Bristol Rovers me rezultat të ngushtë 3:2, me golat e Batshuayi dy dhe Victor Moses. /Express/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...