Published On: 1 Gusht, 2017

Liverpool deklason Bayrnin, kalon në finale (Video)

Liverpool ka mposhtur Bayern Munichun me rezultat 3:0 për të kaluar në fianle të Audi Cup

Skuadra e Jurgen Klopp ka kaluar në finale të Audi Cup, pas fitores 3:0 ndaj Bayern Munichut në Allianz Arena.

Golat për Liverpoolin në këtë takim i shënuan Sadio mane, Mohamed Salah dhe Daniel Sturridge.

Liverpool nesër nga ora 20:30 do të luajë në finale ndaj Atletico Madridit, ndërsa Bayern Munich nga ora 17:45 do të luajë për vendin e tretë ndaj Napolit. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...