Published On: 28 Gusht, 2016

Lirohet një pjesë e rrugës në Mushtisht, pritet ardhja e serbëve

Pas një përleshjeje disa minutëshe mes forcave policore dhe protestuesve në Mushtisht, ku pati të lënduar e të arrestuar, duket se gjendja është qetësuar paksa.

KTV raporton se momentalisht është hapur njëra korsi e rrugës së bllokuar nga protestuesit, ndërsa pritet edhe ardhja e serbëve.

Disa të arrestuar në protestën në Mushtisht 

Si pasojë e përleshjes mes protestuesve e forcave policore, mësohet se ka disa të arrestuar në protestën në Mushtisht të Suharekës, raporton Koha.net.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...