Published On: 15 Janar, 2016

Lirohen nga arresti shtëpiak Kurti e Haxhiu

Deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit dhe Albulena Haxhiut i është hekur masa e arrestit shtëpiak.

Indeksonline ka mësuar nga burime të saja se vendimi për heqjen e masës së arrestit shtëpiak ndaj Kurtit dhe Haxhiut është marrë nga Gjykata e Apelit.

Kurti dhe Haxhiu ishin arrestuar për shkak të veprimeve të tyre në Kuvendin e Kosovës./Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...