Published On: 17 Janar, 2016

Liria me stadium modern (Foto)

  • Komuna e Prizrenit, ëshë në përfundim të procedurave tenderuese për ndërtimin e stadiumit të ri.

Ai, do të jet me standardet më të larta dhe do të jetë në shërbim të klubit futbollistik Liria.

Investimi do të jet i Komunës së Prizrenit. Punimet pritet të nisin në këtë pranverë.

Në këtë projekt është zbuluar edhe kapaciteti i ulëseve që do të jetë për tetë mijë tifozë. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...