Published On: 22 Shtator, 2016

Lipjan: Gjuan me armë, arrestohet nga policia

Në Rubovc të Lipjanit, policia ka arrestuar të dyshuarin shqiptar, pasi i njëjti ka shtënë me armë zjarri.

Sipas raportimeve, nga i dyshuari është konfiskuar arma e llojit pushkë gjysmë automatike e cal: 7.62mm dhe një gëzhojë, njofton Klan Kosova.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...