Published On: 21 Prill, 2017

Krizë e madhe te Barcelona, shikoni çfarë kanë bërë Messi e Neymar

Lionel Messi dhe Nyemar raportohet se kanë refuzuar të marrin pjesë në stërvitjet me klubin këtë javë.

Gjiganti spanjoll u eliminua nga UEFA Liga e Kampionëve të mërkurën në duart e liderit në Serie A, Juventusit.

Barcelona dështoi për tu rikthyer nga disavantazhi 3 me 0 që pësoi në ndeshjen e parë të çerekfinales të zhvilluar në Torino. Sidoqoftë, bazuar në gazetën spanjolle ‘Diario Gol’, Messi, Neymar dhe Luis Suarez janë të inatosur me trajnerin Luis Enrique.

1 orë më parëNeymar nuk luan në ‘El Clasico’, nuk do ta besoni çfarë ka bërë Barcelona

Treshja kanë ndalur së foluri me trajnerin e Barcelonës dhe nuk do i nënshtrohen më pas eliminimit nga Juventusi.

Gazeta e lartpërmendur shton gjithashtu se Messi dhe Neymar nuk janë stërvitur madje me bashkëlojtarët e tyre në seancën e fundit stërvitore të zhvilluar dje.

Yjet dëshirojnë t’i shmangen Enriques, i cili do të largohet nga ‘Nou Camp’ gjatë verës.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...