Published On: 21 Tetor, 2016

Linda, transgjinorja shqiptare nga Milano: Linda mashkull, por kam qene gjithmonë femër

Një nga të ftuarit e puntatës së sotme në “Top Show Magazine” ishte edhe transgjinorja shqiptare Linda, e cila ka treguar shumë detaje nga jeta e saj.

Ajo është shprehur në emision se në moshën 18 vjeçare ka bërë gjoksin, gjë që ka çuar në prishjen e marrëdhënies me babain, i cili më pas e braktisi, nëna nga ana tjetër, jo vetëm që nuk e braktisi por e përkrahu në maksimum.

Bashkë me babain, Linda ka humbur edhe përkrahjen e gjyshërve, të cilët janë personat që e kanë rritur. “Ata më thërrasin akoma bir”, – ka thënë Linda për sa i përket gjyshërve, duke treguar edhe se e merr malli për ta.

Ajo aktualisht punon si make up artist dhe modele në Milano. Edhe pse është vetëm 29 vjeçe, Linda tha se ndihet si 70 vjeçe nga vuajtjet që ka kaluar që kur ishte e vogël.

Që në moshën 9 vjeçare, ajo ka treguar se është ndjerë si femër në trupin e një mashkulli, e pasi kishte ikur në Itali, në moshën 12 vjeçare ka kryer operacione ku ka rregulluar gjoksin, buzët, mollëzat dhe organin gjenital.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...