Published On: 15 Shkurt, 2016

Lind derrkuci me testikuj në vend të … syve

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE

Ky derrkuc i gjorë ka lindur me një deformim të rrallë: Në vend të syve ka testikujt.

Krijesa merrte frymë, por veterinerët ia nënshtrua eutanazisë.

Fotoja e tij megjithatë ka shkaktuar kaq shumë reagime në rrjet dhe është shpërndarë mijëra herë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...