Published On: 16 Shkurt, 2016

Limaj: Pushteti e do fort karrigën, e kur i lëkundet ajo ai trembet si foshnje

Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj gjatë një tubimi mobilizues me gra që po mbahet në Prishtinë ka deklaruar se në Kosovë është në pushtet regjimi që e do karrigen dhe se sipas tij kur i preket kjo e fundit ata tremben.

“Regjimi policor me veprimet e fundit po na provokon  por ne nuk i frikësohemi, ka shkuar koha e këtij regjimi” tha ai, njofton Klan Kosova.

Ndërkaq, duke folur për protestën e nesërme Limaj ka theksuar se gruaja e Kosovës është edhe në ballë të kësaj sfide.

“Gratë kanë qenë para sfidave edhe në raste tjera” ka potencuar Limaj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...